Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Roxy - Vedení vokálu a kytara

9. prosince 2009 v 16:02 |  Blaxy Girls
Blaxy girlsNarodila jsem se v Constantě ve velmi krásném městě v Black Sea Coast na jihu- jižně od Rumunska, v Jižní Evropě. Brzy v 5 letech jsem odstartovala svou kariéru v Culture Palace z rodného města Constanty. Řídily to Mr.Dumitru Lupu a Ileana Sipoteanu, dvě velmi známé rumunské skupiny.
V 9 letech jsem odešla pro Mangalia (další Black Sea Coast City) jsem si objednala noty s nějakými velmi známými rumunskými muzikálními učiteli, Mr. Traian Broasca a Marius Chircu.
Ve 12 jsem chtěla udělat velký krok, tak jsem odešla do Black Sea Coast pro Bucharest v hlavním městě Rumunska na objednávku not s Rumunským expertem Cornelem Fugaru. V součastnosti jsem školačka na Střední Škole umění v Constantě. Hraji na hlavní nástroj-kytaru a méně důležitější je piano. Z roku 2000 až do roku 2004 jsem byla komik v rozhlasovém rádiu The Universe of Childhood. Doted mám získaný již zmíněný plán: The Dolphin of Sea Festival sekundového vydání 2002, ve vteřině odměnit v Romanian National Festival ze světlé muziky pro děti May Flowers: šestá edice 2004, speciální ocenění z Rádia Constanta pro Junior Magazin diplom v The Little star of Sea, festival čtyřhodinové edice, první odměna v Danubian Sprouts, Třetí ocenění v Bulharském mezinárodném festivalu Milion Miracle SOFIA 2005 a mnoho, moho dalšího.
Mám ocenění na mezinárodním plánu: třetí ocenění za rok 200(cello) Little Paganini, druhé ocenění za rok 2002(cello) Little Paganini, První ocenění za rok 2005(kytara) Little Paganini Festival. 2006-2007 jsem měla fantastické roky. Vyhrála jsem ocenění na všech festivalech v čarodejnici. Zůčastnila jsem se: VZPOMĚN SI DANE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama